Co robić na pustyni?

Safari Na Pustyni Jeepem - Rezerwaty Przyrody - Ekoturystyka W Ejlacie

Takie atrakcje tylko z naszym Biurem Podróży. Miasto Ejlat jest otoczone ze wszystkich stron górami i nie można dotrzeć do najbardziej kolorowych i ukrytych zakątków pustyni Negew zwykłym samochodem i bez stosownej wiedzy, która my oferujemy. Nasza firma realizuje ciekawe wycieczki w jeepach i quadach. Wycieczki w otwartych Jeepach są bardzo popularne wśród turystów odwiedzających Ejlat w każdym sezonie co roku.

Safari przez dolinę Timna i High Bar trwa około 4 godziny. Można wtedy zaobserwować zachwycający krajobraz okolicy Ejlat, panoramiczny widok, cudowne ukryte jezioro. Proponujemy też wycieczkę do rezerwatu przyrody High Bay, tradycyjne potrawy beduińskie. Safari w Czerwonym Kanionie to podróż przez Wadi Szlomo wzdłuż rzeki Rahavam. Będziesz wspinał się na taras widokowy, aby podziwiać panoramiczny widok na okolicę. Cóż za wyprawa.

Na środku pustyni znajdziesz źródło świeżej wody. Można zejść także głęboko w Czerwony Kanion.

Wśród atrakcji są: Filary Amramovy, Czarny Kanion, Góra Joasz i Wąwóz Salomona: wycieczka przez kolorowe granitowe formacje górskie w Wąwozie Salomona. Można wejść na szczyt Mount Joach, aby zobaczyć panoramę czterech krajów.

Tych, którzy chcą spróbować swoich sił na stromych, górskich zakrętach, polecamy quady i traktory, którymi możesz zarządzać samodzielnie i nimi kierować.

Wycieczki w Jeepach z Ejlat rozpoczynają się w dogodnym dla Ciebie czasie, ponieważ są z dowolnego, dogodnego miejsca w granicach miasta. Wycieczki mogą być organizowane zarówno w dzień jak i w nocy.