Co robić w Eilat

Rekreacja, Rozrywka I Wypoczynek W Ejlacie

Tylko w tym miejscu dowiesz się wszystkiego co chciałbyś wiedzieć, o wycieczkach i atrakcjach turystycznych czyli co, gdzie i kiedy można zwiedzać w ślicznym kurorcie Ejlat. Jeżeli przyjedziesz do naszego miasta, będziesz mógł obserwować i podglądać niezliczone i niespotykane gatunki ptaków, będziesz mógł zobaczyć miliardy migrujących ptaków. Ejlat to miasto na południu Izraela, jest umiejscowione względnie blisko Europy. Jest to najbardziej odwiedzane miasto w Izraelu przez osoby zmierzające w tym kierunku. I nie bez powodu, poza idealną dla człowieka temperaturą otoczenia czyli około 21 stopni Celsjusza, jest tutaj wiele niepowtarzalnych atrakcji. Zatem kiedy już dojdziesz do ciepłego Ejlatu, wyjdziesz do miasta lub na plażę i będziesz się zastanawiał co dalej? lub po prostu znudzony siedzeniem w domu w Polsce i zastanawianiem się co zrobić z rodziną i dziećmi w weekend, możesz zwrócić uwagę na liczne obiekty sportowe i kluby turystyczne, wszechogarniającą turystyczną rekreacją, która dokładnie wypełni brak planów a o których dowiesz się od właśnie od nas. Już dziś dowiedź się więcej o możliwościach i atrakcjach, o których będziesz pamiętać latami. Nasze Biuro Podróży, którego oficjalną stronę właśnie przeglądasz z siedzibą w Izraelu w mieście Ejlat, oferuje bilety i przepustki na wszelkiego rodzaju wejściówki w Ejlacie, po cenach specjalnych tylko dla nas czyli Eilat-Info, które są zwykle o 10-15% niższe niż w oficjalnej sprzedaży.

Ejlat jest jedynym miastem na atrakcyjnym izraelskim wybrzeżu Morza Czerwonego. Praktycznie każdy przedsiębiorca, który tu prowadzi swoją działalność, kierują ją właśnie do Ciebie po to aby Ci służyć w każdym z możliwych wariantów tu dostępnych dla Klientów. Wszystkie moce przerobowe mieszkańców, głównie skupiają się na zapewnieniu Tobie i takim jak Ty podróżników, najwspanialszych przez tutaj bytujących mieszkańców osobom, którym mogą pomóc i służyć wedle ich najwymyślniejszych pomysłów i wymagań są skierowane w tym temacie. Kurort, przyciąga zwolenników nurkowania z fajką lub tradycyjnym akwalungiem, oferuje też radość dla miłośników windsurfingu, zwolenników nart wodnych, amatorów morskich kąpieli, ludzi oczekujących przyjemności z żeglarstwa a w szczególności rozrywki dla naszych wspaniałych dzieci. Wybrzeże Ejlatu w wymiarze kilkunastu kilometrów, oferuje spełnienie dziecinnych fantazji w budowaniu wymyślnych zamków z piasku na plaży a rodzicom daje możliwości opalania się na leżakach lub na ręcznikach z ciągle pięknym morskim widokiem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej w żadnym kraju. Główną działalnością przemysłową w Ejlacie jest pomaganie gościom, by sami nie musieli się niczym trudzić. Zmysłowe miasto potrafi zadowolić każdego, kto lubi wspaniałe naturalne piękno, leniwe popołudnia, pikantne jedzenie i zimne piwo. Aby uatrakcyjnić ceny pobytu, izraelski rząd utworzył tu strefę, w której nie obowiązuje podatek VAT (skądinąd towary kupowane przez cudzoziemców i wywożone za granicę i tak nie są nim objęte) to chyba jest najlepszy dowód na podejście miejscowych tubylców do szanownych Klientów turystycznych dla których są w stanie zrobić prawie wszystko, aby wakacje były niezapomniane i wyjątkowe. Pamiętaj, że zdjęcia z wakacji, które będziesz oglądać w wolnych chwilach, mogą być nie tylko jedynym wspomnieniem. Przebyte wycieczki organizowane przez nasze Biuro Podróży w Ejlacie to też widoki utrwalone w głowach osób tu będących.

W Ejlacie, mieście, którego właśnie szukałeś, działa około 40 prestiżowych i komfortowych hoteli. Nadmieniamy, iż loty z lotnisk na świecie, głównie są bezpośrednie do tego miejsca przeznaczenia co warto zaznaczyć. Aby rozpocząć tą niezapomnianą i wyjątkową przygodę, należy się zastanowić i określić - w którym kierunku chcemy iść lub jechać i co chcemy zwiedzać. Do wyboru są wycieczki: nad Morze - czyli ze wspaniałymi rafami koralowymi lub na Pustynię Negew, która zajmuje około 40% powierzchni Izraela. Jest to sentymentalne miejsce wypełnione magią i urokiem historii początku ludzkiego społeczeństwa, czyli tak naprawdę nas wszystkich.

Jeśli skierowałeś swój wzrok na pustynię i będziesz chciał aktywnie pozwiedzać i spędzić tu czas z bliskimi lub z przyjaciółmi, to będziesz mógł wybrać takie miejsca do odwiedzenia jak: Park Timna, który jest 25 km na północ od Ejlatu. Na pustyni są też kopalnie króla Salomona czyli stare kopalnie miedzi. Zobaczyć warto i należałoby Petrę, czyli ruiny miasta Nabatejczyków. Są to, starożytne ruiny miasta wykute w skale, znajduje się tam też Rezerwat "Hai Bar" - rodzaj Ejlat safari i zoo. Ponadto, możesz posmakować smaku herbaty orientalnej na farmie wielbłądów, która oferuje świeże, samodzielnie wykonane sery i inne zdrowe produkty mleczne. Nieopodal gospodarstwa, znajduje się namiot beduiński, w którym, egzotycznym miłośnikom oferowane są orientalne i pyszne słodycze, świeży niepowtarzalny chleb i pyszna herbata. Możesz je odwiedzić zarówno samodzielnie, jak i jako część wycieczki na jeepach, koniach lub nawet rowerach. A ceny tutaj są bardzo skromne i dostępne dla każdego podróżnika, nawet początkującego.

Rozrywka morska w Ejlacie to nieodzowna zabawa w postaci np. jazdy na nartach wodnych, jazdy na banana boat i okręgach, parasailing (lot na spadochronie ciągniętym za motorówką), kajaki, rowery wodne i różnego rodzaju rejsy na jachtach i łodziach. Warto sfotografować elementy Zatoki Ejlat, miasto Taba i nieopodal Wyspę Faraona czyli tzw. wyspy koralowe. Na miejscu jest wypożyczalnia skuterów i sprzętu do nurkowania. Krótko mówiąc, możesz wybrać i dopasować rozrywkę na praktycznie każdy gust i wiek. A ceny są wszędzie mniej więcej takie same. W wolnej chwili można zwiedzić fabrykę zajmującą się obróbką kamienia Ejlat.

Wystarczy zadzwonić do naszego przedstawiciela w Ejlat, a on zapewni Państwu wybór pełnego zakresu usług świadczonych przez kluby sportowe i turystyczne w Ejlat. A najprostszym sposobem, gdy nie wiecie Państwo gdzie iść, wystarczy po prostu zadzwonić do nas, aby uzyskać bezpłatny wachlarz informacyjny dla każdego i dowiedzieć się wszystkiego o zwiedzaniu głównych atrakcji naszego miasta. W wyznaczonym czasie i miejscu zostanie podstawiony komfortowy minibus z przewodnikiem po rosyjsku i angielsku, a na koniec wycieczki zostaniesz odwieziony w dowolne miejsce dogodne dla Ciebie.