Gdzie Iść, Gdzie Się Udać?

image
Ejlat, nurkowanie, Morze Czerwone

Nad Morze

Atrakcje morskie, wodne parki rozrywki, nurkowanie w Ejlacie
Więcej...
image
Ejlat, wycieczki, atrakcje

Do Miasta

Wycieczki Ejlat, atrakcje, parki rozrywki i miejsca wypoczynku w Ejlacie
Więcej...
image
Ejlat, safari, pustynia, jeepy

Na Pustynię

Safari na pustyni Jeep-em, zwiedzaie rezerwatu przyrody, ekoturystyka w Ejlacie
Więcej...

Odpoczynek, rozrywka i wypoczynek w Ejlacie

O wszystkim, co można zwiedzać w Ejlacie jako gości miasta i jego mieszkańców

Witaj!

Dziękujemy za okazane zaufanie i zainteresowanie się naszym Biurem Podróży. Jest to oficjalna strona w języku polskim na której, znajdziecie Państwo wszelkie informacje oraz uzyskają wyczerpujące informacje nt. wycieczek turystycznych z miasta Ejlat. Nasza firma jest legalnie działającym podmiotem gospodarczym i jest zarejestrowana pod numerem 557963717 w Izbie Podatkowej w Izraelu pod adresem HaTmarim St 2 Ejlat. Dzięki wielkiej determinacji oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły, możemy zaproponować jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Z sukcesami i na co dzień organizujemy najróżniejsze wycieczki oraz aktywny wypoczynek w słonecznym mieście Ejlat w Izraelu.

Jeżeli szukacie Państwo wszelkiej informacji o wycieczkach lub o samym mieście Ejlat to jest to właściwe miejsce. Ejlat to zmysłowe, piękne portowe i niezapomniane miasto, idealne na fantastyczne turystyczne podboje zarówno dla singli jak i dla całych rodzin z dziećmi. Miasto znajduje się nad Morzem Czerwonym w Izraelu i jest usytuowane na południu Izraela. Pogoda? Jest idealna, bo średnia z temperatur to 21 stopni Celsjusza. Wśród atrakcji np. dla nurków, znajdują się boskie rafy koralowe. Dla amatorów wodnych sportów to miasto jest idealne, gdyż zapewnia świetne warunki do windsurfingu i nart wodnych.

Jako znane i lubiane Biuro Podróży z Ejlat, nasze najróżniejsze wycieczki są gwarantem magicznych wspomnień. Organizujemy pełen transport podczas wycieczki do i z Hotelu. Zapewniamy opłacenie biletów w cenie wycieczek, posiłki w formie bufetu. Podczas wycieczek, można kupić pamiątki i naturalne kosmetyki SPA.

Zapraszamy osoby prywatne, całe rodziny lub większe grupy do kontaktu z naszym Biurem Podróży. Nadmieniamy, że nasz lokalny konsultant udzieli wyczerpujących i interesujących informacji w języku Polskim pod numerem +48 509 226 066 w godz. 8:00 – 22:00 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przez całą dobę.

Z wielu obiektywnych przyczyn, nie zawsze możemy zapewnić obecność polskiego przewodnika. Ale dokładamy wszelkich starań, aby nasza wycieczka była ciekawsza i bardziej pouczająca.

Niech obecność polskiego przewodnika będzie dla Was miłym zaskoczeniem.

Wszystkich informacji udzielimy Państwu telefonicznie w języku polskim.

Serdecznie Zapraszamy!